Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – szkolenia BHP Wrocław

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – szkolenia BHP Wrocław
Social nazwa:
Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – szkolenia BHP Wrocław
Social kategoria:
Social opis:

Firma Consultrix to godne zaufania centrum obsługi biznesu, gwarantujące każdemu podmiotowi gospodarczemu całościowe i profesjonalne wsparcie z zakresu ochrony środowiska pracy. Oferuje także szereg kursów kwalifikacyjnych, m.in. szkolenia BHP.

Za skorzystaniem z usług firmy Consultrix przemawia nieposzlakowana opinia na rynku, działalność od roku 1998 w dziedzinie bezpieczeństwa, niezaprzeczalnie duże doświadczenie oraz posiadanie w kręgach firmy wyłącznie najlepiej przeszkolonych pracowników, pozostających do dyspozycji klienta. Pomimo siedziby znajdującej się we Wrocławiu, z oferty centrum może skorzystać każdy podmiot gospodarczy na terenie kraju.

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego posiada bogatą propozycję szkoleń, o których jakości i faktyczności prowadzenia na najwyższym poziomie zaświadcza m.in. wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Zapewnia wygodę w postaci prowadzenie kursów w system e-learning.

Firma Consultrix posiada dostępne do wglądu potencjalnego klienta referencje i aktualnie prowadzi owocną współpracę z wieloma konsumentami.

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Social telefon:
713487090
Social NIP:
9111901774
Social Regon:
020368291
Social miejsce:
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław