Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Social nazwa:
Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Social kategoria:
Social opis:

Drukarnia etykiet na roli Arti-Bau znajduje się w miejscowości Ślęza na Dolnym Śląsku. Współpracuje z klientami z branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej i wielu innych. Na wyposażenie firmy składają się nowoczesne maszyny poligraficzne, pozwalające na profesjonalny wydruk zarówno etykiet jednowarstwowych, jak i wielowarstwowych na papierze lub folii.

Arti-Bau wykonuje między innymi etykiety uszlachetnione, z nadrukiem od strony kleju czy na podłożach nieprzepuszczających światła. Specjalizując się w druku cyfrowym na wąskiej wstędze, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów szukających alternatywy dla druku fleksograficznego.

Umożliwia zamówienie saszetek na laminatach wielowarstwowych, etykiet w niskich nakładach- na bieżące potrzeby firm, a także druk etykiet spersonalizowanych. Dzięki zastosowaniu atramentów UV wszystkie produkty są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau zapewnia fachowe doradztwo i terminową realizację zamówień.

Social www:
Social telefon:
717822678
Social NIP:
8971746284
Social Regon:
020841468
Social miejsce:
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau