Europejskie Centrum Remarketingu – oprogramowanie dla firm leasingowych

Europejskie Centrum Remarketingu – oprogramowanie dla firm leasingowych
Social kategoria
Social opis

Nasza firma jest na rynku od 2009 roku i zajmuje się obsługą sprzedaży sprzętu poleasingowego, powindykacyjnego czy też pojazdów poflotowych. Przez te wszystkie lata mieliśmy okazję podjąć współpracę z wieloma firmami i pomóc w sprzedaży ich pojazdów. Przykładowymi firmami, z którymi współpracowaliśmy są: Santander, ING, Pekao, Millenium i wiele innych firm.

Najważniejszymi cechami naszej firmy są atrakcyjne ceny oraz bardzo doświadczona kadra specjalistów. Dzięki temu możemy zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy każdemu szerokie wsparcie i dlatego też bez problemów warto skorzystać z naszych usług. Zajmujemy się wsparciem w zakresie sprzedaży oraz dostarczaniem systemów do obsługi sprzedaży.

Na każdym z tych pól posiadamy bardzo duże doświadczenie, co pozwala nam na zapewnienie profesjonalnego wsparcia. Możemy pochwalić się posiadaniem wielu nagród przyznawanych przez międzynarodowe organizacje, co jest doskonałym świadectwem jakości wykonywanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Europejskie Centrum Remarketingu

Social telefon
801009409
Social NIP
8942976550
Social Regon
021014968
Social miejsce
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
  • Europejskie Centrum Remarketingu – oprogramowanie dla firm leasingowych