Tespol Sp. z o.o. – oferta oscyloskopów cyfrowych

Tespol Sp. z o.o. – oferta oscyloskopów cyfrowych
Social kategoria
Social opis

Gdy chodzi o profesjonalnie wykonywane pomiary i testy, nie ma nic ważniejszego niż precyzja. Dlatego też aparatura pomiarowa to produkty, które tworzone są tylko w najlepszych firmach. Dystrybucją i doradztwem w zakresie sprzętu kontrolno-pomiarowego zajmuje się polska firma Tespol. Działa ona już ponad 25 lat, zatem na pewno nie brakuje jej doświadczenia w swojej branży.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.1

Na potrzeby swoich klientów oferuje szeroki wybór wśród aparatury pomiarowej, a także systemów radiokomunikacji. Wciąż poszerza swoją ofertę o nowości, takie jak oscyloskopy cyfrowe od firmy Tektronix. Z myślą o swoich klientach, Tespol gwarantuje konsultacje z doświadczonymi inżynierami, co pozwala dobrać sprzęt do oczekiwań i posiadanego budżetu.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.2

Z tego powodu firma ta bardzo szybko zaczęła zbierać pozytywne opinie, które do dzisiaj świadczą o jej dobrej reputacji. Gdy zatem chodzi o systemy radiokomunikacji czy też różnego rodzaju sprzęt do pomiarów, na pewno warto jest zapoznać się z tym co oferuje polska firma Tespol.

 

Tespol Sp. z o.o.

Social telefon
717836360
Social NIP
8992410135
Social Regon
8992410135
Social miejsce
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
  • Tespol Sp. z o.o. – oferta oscyloskopów cyfrowych
  • Tespol Sp. z o.o. – oferta oscyloskopów cyfrowych